Pracownia

Tworzę wnętrza w których inwestor czuje się wyjątkowo, komfortowo wyrafinowanie.

Wnętrza które inspirują na co dzień, są pełne harmonii i kontrastów. Wnętrza które są dostosowane do stylu życia klienta , odzwierciedlając jego ciało i ducha.

Wnętrza w których poczujesz się jak w domu….

Moja edukacja aranżacji wnętrz zaczęła się już kiedy jako nastolatka z zamiłowaniem zmieniałam najmniejsze szczegóły wnętrza w domu rodzinnym.

Odkąd pamiętam byłam wrażliwa na otaczające mnie piękno i przywiązywałam duza wagę do estetyki.

Teraz kiedy już jestem dyplomowanym architektem wnętrz uważam za mój obowiązek wkładać całe serce w kreowanie nowych wnętrz. Wiem, ze bardzo często czytają Państwo na stronach, profilach projektantów , ze projektowanie jest ich pasją, miłością, hobby .Ale to jest prawda,projektant musi kochać swój zawód., bo tylko wtedy wychodzi coś pięknego.

Proces twórczy zaczyna się od słuchania moich klientów to decyduje jak projekt może uczynić ich życie piękniejszym.Piękno tkwi w szczegółach: lekkość, elastyczność i czystość. Meble i wnętrza które projektuje odzwierciedlają znane formy, ale linie są uproszczone i czyste.

Jestem zwolennikiem spokojnej palety barw przemywanej bogactwem kolorów. Warstwy i nieoczekiwane połączenie osiąga harmonię.

Wahasz się którego projektanta wybrać? Pozwól ze ci z tym pomogę. Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą i warunkami współpracy. Jeśli czegoś nie rozumiesz pytaj!

Ważnym jest aby prace w portfolio odpowiadały twoim gustom wtedy jest już 50% sukcesu. Wiadomym jest ze nie ograniczam się do projektowania jednym stylu lub formy jednak każdy ma inne podejście do wnętrza.

Zachęcam do ‚skontaktowania się ze mną aby zamienić kilka słów i zobaczyć czy się ”dogadamy” Jeśli nadal masz wątpliwości chętnie podam telefon kontaktowy do inwestora, który już mieszka w swoim nowy wnętrzu.