Kraków

Architekt wnętrz Kraków – aranżacja wnętrz w Krakowie

 

Pewnie nie raz zastanawialiście się nad tym jak wygląda od kuchni praca architekta. Z całą pewnością praca nad każdym projektem jest nowym wyzwaniem. Przy każdym projekcie występują jednak pewne stałe zmienne. Przy wyborze architekta każdy Klient powinien zaznajomić się z jego wcześniejszymi pracami. Każdy dobry architekt wnętrz kieruje się w swoich pracach poczuciem estetyki, które jest mu bliskie – wtedy powstają najlepsze projekty. Jestem zwolenniczką stonowanych barw przełamanych żywymi kolorami – tworzę harmonijne przejścia kolorystyczne dodające Twoim pomieszczeniom przestrzeni. W Krakowie wykonywałam już wiele projektów – Kraków jest zdecydowanie miejsce w którym ludzie chcą żyć po prostu po swojemu. Jeśli podobają Ci się moje prace to zapraszam do kontaktu. Istnieje w takim razie wielkie duże prawdopodobieństwo, iż się dogadamy. Architekt wnętrz Kraków? Karolina Czapla to najlepszy wybór! Aranżacja wnętrz to moja pasja.

Architekt wnętrz i jego praca. Co dalej?

 

Po wyborze mnie jako architekta wykonującego projekt dla Twojego domu czy biura, następnym etapem realizacji jest spotkanie ze mną. Możemy również porozmawiać telefonicznie. Często dokonuję inwentaryzacji posiadanego umeblowania i dodatków. Kolejnym krokiem jest projekt koncepcyjny. Architekt wykonuje wizualizację projektu , czyli przedstawia Ci projekt aranżacji. Przy wyborze pakietu rozszerzonego kolejnym etapem pracy jest zakup przez architekta artykułów wyposażenia domu, lub wskazanie e-sklepów w których można je nabyć. Mogą być to sklepy znajdujące się w mieście Kraków, choć nie muszą. Ostatni etapem pracy projektanta jest nadzór nad przebiegiem aranżacji. Jeśli Klient decyduje się na krok trzeci i czwarty, to wzrasta uposażenie architekta. Aranżacja wnętrz Kraków? Karolina Czapla to świetny wybór.

Cena i opinie

 

Przekonałam Państwa do siebie? Jeśli nie, to proszę o zapoznanie się z opiniami moich Klientów. Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie, to mogę udostępnić dane kontaktowe do współpracujących wcześniej ze mną Klientów w Krakowie i nie tylko. Ich opinie mogą być dla Państwa pomocne przy podejmowaniu decyzji. Cena realizacji projektu uzależniona jest od wielu elementów. Na cenę na pewno wpływa to czy jest to realizacja online czy z dojazdem do Państwa. Na pewno każda aranżacja wnętrz to nowe wyzwanie. Proszę o kontakt, a z pewnością uzgodnimy cenę satysfakcjonującą obie strony. Kraków i okolice zapraszam do kontaktu!