Pracownia

Tworzę wnętrza w których każdy Klient czuje się wyjątkowo, komfortowo i wyrafinowanie. Obsługuję zarówno Klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Tworzone przeze mnie wnętrza inspirują na co dzień, są pełne harmonii i kontrastów. Projektowane wnętrza muszą być dostosowane do stylu życia Klienta, odzwierciedlając jego ciało i duszę. Jako architekt wnętrz łącze swój zmysł artystyczny z gustem i charakterem Klienta. Stworzę wnętrza w których poczujesz się jak u siebie w domu…

Moja edukacja aranżacji wnętrz zaczęła się już kiedy jako nastolatka z zamiłowaniem zmieniałam najmniejsze szczegóły wnętrza w moim domu rodzinnym. Aranżacja wnętrz nie jest dla mnie tylko pracą. To sposób na życie. Odkąd pamiętam byłam wrażliwa na otaczające mnie piękno i przywiązywałam dużą wagę do estetyki. Teraz kiedy jestem już dyplomowanym architektem wnętrz uważam za mój obowiązek wkładać całe serce w kreowanie otaczającej mnie rzeczywistości. Wiem, że bardzo często czytają Państwo na stronach i profilach projektantów, że projektowanie wnętrz jest ich pasją, miłością czy hobby. Taka jest po prostu prawda. Każdy projektant wnętrz musi kochać swój zawód, bo tylko wtedy wychodzi coś pięknego i niepowtarzalnego.

Proces twórczy zaczyna się od słuchania moich Klientów. Ten etap decyduje jak mój projekt może uczynić ich życie piękniejszym. Piękno tkwi w szczegółach: lekkość, elastyczność i czystość. Meble i wnętrza które projektuje odzwierciedlają znane formy, gdzie linie są proste i płynne.

Jestem zwolennikiem spokojnej palety barw przełamanej bogactwem kolorów. Tworzę warstwy i nieoczekiwane połączenie, które osiągają pełną harmonię.

Wahasz się którego projektanta wybrać? Pozwól że Ci w tym pomogę. Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą i warunkami współpracy. Jeśli coś nie jest jasne, to po prostu zapytaj!

Ważnym jest aby prace w moim portfolio odpowiadały Twoim gustom. Jest to już połowa sukcesu. Nie ograniczam się oczywiście do projektowania w jednym stylu czy korzystania ze stałych form, jednak każdy ma inne podejście do pracy z wnętrzami. Dzięki portfolio mogą Państwo poznać moją estetykę i wrażliwość.

Zachęcam do kontaktu ze mną aby zamienić kilka słów. To pomoże nam zobaczyć czy się ”dogadamy”. Jeśli nadal masz wątpliwości chętnie podam telefony kontaktowe do moich poprzednich Klientów. Dowiesz się jak przebiega współpraca ze mną oraz to czy stworzone przeze mnie projekty odzwierciedliły ich duszę:)